Huśtawki drewniane

Aranżując przestrzeń w ogrodzie, zastanawiamy się zawsze nad tym, co najlepiej się tam sprawdzi. Na pewno najlepszym rozwiązaniem jest huśtawka, która stanowić może nie tylko efektywną dekorację, co przede wszystkim przyjemność i dla dzieci i dla samych dorosłych.

Produkty wykonywane z dobrej jakości drewna, cieszą się solidnością, trwałością i pięknem, którego nie sposób nawet opisać słowami. Jako firma z wieloletnią tradycją, znająca świat drewna niemal od podszewki, oferuje piękne huśtawki drewniane, wykonywane wprost na życzenie klienta. To właśnie one mogą stanowić idealne rozwiązanie w naszym ogrodzie.

Nie ma dla nas zleceń, niemożliwych do wykonania. Każda huśtawka drewniana wykonywana jest na indywidualne zamówienie klienta, tak, jak ten sobie życzy. Tworzymy duże huśtawki i te nieco mniejsze. Do ich wyrobu wykorzystujemy najlepsze gatunki drewna, by zakupiony produkt stał się produktem na lata.

Drewniane huśtawki to dekoracyjne wyposażenia ogrodów, które mogą posiadać różne kształty, wymiary i dodatkowe dekoracje. Tradycyjne, dla osób ceniących prostotę i klasyczne rozwiązania, bądź też innowacyjne, nowoczesne, niezwykle pomysłowe, dla ludzi stawiających na oryginalność, nieprzeciętność i ponadczasowy styl. Każda drewniana huśtawka wykonana przez naszą firmę, to jakość, na którą dziś Państwa stać.

Realizujemy projekty dla klientów indywidualnych, jak również i instytucjonalnych, tak więc naszymi odbiorcami mogą stać się prywatne osoby chcące posiadać coś pięknego we własnym ogrodzie, jak również i osoby, które realizują większe przedsięwzięcia, takie jak place zabaw, miejsca plenerowe, hotele i agroturystyki.

Wykonujemy projekt, a po jego akceptacji, tworzymy huśtawki z drewna, na życzenie klienta. On wybiera, on decyduje. Możemy stworzyć przyjemność dzieciom i frajdę dorosłym. Huśtać każdy się może, bo to chwile, w których możemy powrócić, choć na moment do błogich lat dzieciństwa.

Piękno, funkcjonalność, zabawa­- to wszystko za naszym pośrednictwem.

Świat to plac zabaw. Kiedy jesteśmy dziećmi wiemy o tym i bawimy się, jednak gdy stajemy się dorośli zapominamy o tym. Wtedy właśnie świat traci swoje barwy.

Certyfikat Rzetelności firmy Dombal